Godkjente kontrollvirksomheter

Følgende virksomheter er godkjent for periodisk kontroll av betongpumper og båndbiler i henhold til FABEKOs bransjestandard:

 Betong Øst AS

Faglig leder: Jens Erik Kristoffersen
Adresse: Heia Industriområde, 1900 Fetsund
E-post: jens-erik@betongost.no

 Gjøvik Kran og Hydraulikk AS

Faglig leder: Per H. Kristiansen
Adresse: Postboks 5, 2807 Hunndalen
E-post: per.kristiansen@gjovik-kran.no

Jørn Glad Norge AS

Faglig leder: Claus Ejlskov Hansen
Adresse: Møllerbakken 6, 1538 Moss
E-post: glad@gladas.dk

Kolstad Betongpumping AS

Faglig leder: Jo Olav Kvarberg
Adresse: Rosteinveien 11, 2870 Dokka
E-post: jo@kolstadbr.no

Last Kraft Service AS

Faglig leder: Lars Kåre Skulstad
Adresse: Postboks 17 Indre Arna, 5888 Bergen
E-post: monica@lastkraft.no

Knapphus Dekk& Bilverksted AS

Faglig leder: Odd Egil Helgevold
Adresse: Haukelivegen 497, 5576 Øvre Vats
E-post: odd.egil@knapphus.no

Lium AS

Faglig leder: Robert Bergestad
Adresse: Gamle Drammensvei 94, 3420 Lierskogen
E-post: robert@liumas.no

Molde maskinsakkyndige virksomhet

Faglig leder: Ivar Hegdal
Adresse: Årøsetervegen 12 B, 6422 Molde
E-post: ivarhegdal@moldems.com

Sunnfjord Betong AS

Faglig leder: Ove Jonny Sundbotten
Adresse: Postboks 489 Hornnes, 6803 Førde
E-post: mindor@sunnfjordbetong.no

TG Pumpeservice AS

Faglig leder: Tore Gausland
Adresse: Grudevarden 51, 4352 Kleppe
E-post: post@tgpumpeservice.no

T.O. Bull Betongpumping AS

Faglig leder: Frank Kolby
Adresse: Haavard Martinsensvei 29, 0978 Oslo
E-post: frank@tobullbetong.no

Aarsvold Kran og Hydraulikk AS

Faglig leder: Einar Aarsvold
Adresse: Killinglandveien 200, 4312 Sandnes
E-post: eina-aar@online.no