Følgende virksomheter er godkjent for periodisk kontroll av betongpumper og båndbiler i henhold til FABEKOs bransjestandard:

Gjøvik Kran og Hydraulikk AS

Faglig leder: Per H. Kristiansen
Adresse: Postboks 5,
2807 Hunndalen
E-post: per.kristiansen@gjovik-kran.no


Jørn Glad Norge AS

Faglig leder: Peter Rasmussen
Adresse: Møllerbakken 6,
1538 Moss
E-post: glad@gladas.dk


Kolstad Betongpumping AS

Faglig leder: Jo Olav Kvarberg
Adresse: Rosteinveien 11,
2870 Dokka
E-post: jo@kolstadbr.no


Last Kraft Service AS

Faglig leder: Lars Kåre Skulstad
Adresse: Postboks 17 Indre Arna,
5888 Bergen
E-post: monica@lastkraft.no


Knapphus Dekk& Bilverksted AS

Faglig leder: Odd Egil Helgevold
Adresse: Haukelivegen 497,
5576 Øvre Vats
E-postodd.egil@knapphus.no


Nyenget Mek Verksted AS

Faglig leder: Lasse Jessen
Adresse: Gråmyrbakken 28
7608 Levanger
E-post: lasse@nmv.no

Lium AS

Faglig leder: Robert Bergestad
Adresse: Gamle Drammensvei 94,
3420 Lierskogen
E-post: robert@liumas.no


Molde maskinsakkyndige virksomhet

Faglig leder: Ivar Hegdal
Adresse: Årøsetervegen 12 B,
6422 Molde
E-post: ivarhegdal@moldems.com


TG Pumpeservice AS

Faglig leder: Tore Gausland
Adresse: Grudevarden 51, 4352 Kleppe og
Hellenvegen 1, 2022 Gjerdrum
E-post: post@tgpumpeservice.no


K. Bull Betongpumping AS

Faglig leder: Frank Kolby
Adresse: Haavard Martinsensvei 29,
0978 Oslo
E-post: frank@tobullbetong.no


Aarsvold Kran og Hydraulikk AS

Faglig leder: Einar Aarsvold
Adresse: Killinglandveien 200,
4312 Sandnes
E-post: einar@aakh.no


Ringerike Maskinopplæring AS

Faglig leder: Arve Bergheim
Adresse: Follummoveien 60,
3516 Hønefoss
E-post: ringmaskin@outlook.com